חברת HL משיקה פילינג לשימוש ביתי

לעשות פילינג ברמה מקצועית בבית? מסתבר שזה אפשרי עם סדרת מוצרי פילינג החדשה של חברת HL הידועה בזכות תכשירי הפילינג המקצועיים והפעילים שלה בקרב קוסמטיקאיות, אשר משיקה תכשירי פילינגים מתקדמים לטיפול ביתי.

צילום אורי גרון

לדברי שימי רביב, סמנ"ל שיווק ופיתוח עיסקי HL: "ההנחה בבסיס ההשקה כי צרכני הטיפוח זקוקים לתכשירים אפקטיביים גם בטיפול הביתי ולא רק במכון הקוסמטי וכי שגרת טיפוח מלאה כוללת בתוכה תכשיר פילינג אחד לפחות".

תכשירי פילינג נחשבים לאחת משיטות האנטי-אייג'ינג היעילות ביותר לחידוש העור. שילוב הטיפולים המקצועיים המבוצעים על-ידי נשות מקצוע במכון הקוסמטי לצד שימוש בתכשירים בשגרת הטיפוח הביתית מאיץ את תהליך התחדשות העור ומעניק עור בריא, חלק וקורן.

ידוע כי שגרת טיפוח נכונה כוללת תכשירים לניקוי העור, לחות והזנה ותכשירי פילינג, הפועלים יחדיו לשיפור מרקם העור. מהיום ניתן לעשות פילינג בבית בתנאים בייתיים ולא רק במכון הקוסמטי ולנהל שגרת טיפוח מלאה כוללת בתוכה תכשיר פילינג אחד לפחות.

חשיבות השימוש בתכשירי הפילינג בשגרת הטיפוח, נובעת מהיתרונות הבאים: שימוש בפילינג מסיר תאים מתים, מעודד התחדשות מהירה ובריאה של תאים חדשים, מגביר ייצור של סיבי קולגן, מעלה את רמת הלחות הטבעית בעור ומונע יובש, מעניק מראה זוהר, חלק ונעים למגע, מאזן שומניות יתר על פני העור, מטשטש קמטים וקמטוטים, מאפשר לחומרים פעילים במוצרי הטיפוח להיספג טוב יותר העור, מטפל בנזקי השמש ומשפר את טונוס העור.

הצורך בתכשירי פילינג לטפול ביתי הביא את חברת הקוסמטיקה המקצועית HL, המותג המוביל בתחום הקוסמטיקה המקצועית בישראל, לפתח סדרת פילינגים ייחודית לטיפול בבית. הסדרה כוללת 5 תכשירי פילינג, המבודלים ברכיבים הפעילים: חומצות אלפא הידרוקסיות טבעיות המופקות מפירות, אנזימי פפאין וברומליין, חומצות אמינו, ויטמין B3 וויטמין C ובשיטת הפעולה ואופן השימוש.

תכשירי הפילינג של HL  פועלים באופן הבא:

1. המסה –  חומצות אלפא הידרוקסיות ממיסות את החומר הבין תאי ופועלות לפירוק והסרה של תאי העור המתים.

2. אנזימטי – אנזימים כגון: פפאין וברומליין מפרקים ומעכלים את שכבת תאי העור המתים ומסייעים לחידוש ולשיפור מרקם העור.

הייחודיות בסדרת הפילינגים הביתית החדשה של HL היא המגוון הרחב וההתאמה הייחודית של התכשירים לצורכי ומצב העור.

מיקרו פילינג – DAILY MICRO PEEL

פילינג ייחודי ועדין המבוסס על מיקרו גרגרים ייחודיים בשילוב אנזימים, חומצה סליצלית וויטמינים.

מיקרו פילינג הינו אבקת פילינג יומיומית המכילה מיקרו גרגירים עדינים, אנזימים וחומצה סליצילית, הפועלים יחדיו לניקוי יסודי של עור הפנים ולהחלקתו באמצעות פירוק הקשר הבין תאי, ממריצים את התחדשות התאים ומעניקים מרקם חלק, אחיד וקורן.

פילינג ייחודי ועדין המבוסס על מיקרו גרגרים ייחודיים בשילוב אנזימים, חומצה סליצלית וויטמינים.

מיקרו פילינג הינו אבקת פילינג יומיומית המכילה מיקרו גרגירים עדינים, אנזימים וחומצה סליצילית, הפועלים יחדיו לניקוי יסודי של עור הפנים ולהחלקתו באמצעות פירוק הקשר הבין תאי, ממריצים את התחדשות התאים ומעניקים מרקם חלק, אחיד וקורן.

 1. > – האנזימים פועלים לפירוק הקשר הבין תאי ובכך, מסייעים בהסרתם וממריצים התחדשותם של תאי עור חדשים. < > – החומצה הסליצילית מחלישה קשרים בין תאי העור המתים ומסייעת בקילוף וחידוש העור.< > – ויטמין C מבהיר את העור ומשמש כנוגד חמצון עוצמתי.

  לחות – ויטמין B3 מעניק לחות ומסייע בהחדרת החומרים הפעילים.

 2. < > – מיקרו גרגירים המנקים ומסירים את השכבה העליונה בעור. רכיבים פעילים
 3. פורמולה אנזימטית המכילה 2 אנזימים: סאבטליזין וליפז, מסירה את התאים המתים מהשכבה העליונה בעור.

 4. חומצה סליצילית אנטי בקטריאלית המחטאת את העור ותורמת לחידוש התאים.

 5. ויטמין C פועל כנוגד חמצון רב עוצמה.

 6. < > B3 מעלה את רמת הלחות באופן משמעותי.תועלת התכשיר משמש לניקוי יסודי והסרת תאים מתים, הבהרת העור ועידוד התחדשות העור.

  אופן השימוש פעם ביום, להרטיב את עור הפנים והידיים, לשפוך כמות קטנה של אבקה לכף היד, להקציף ולעסות את עור הפנים 1-2 דקות תוך הימנעות מאזור העיניים (להוסיף מים במידת הצורך). לשטוף היטב, ליבש את העור ולמרוח קרם יום או לילה. לשימוש יומיומי.

 7.   את הפילינג ואת המוצרים מסדרת הפילינגים החדשה ניתן לרכוש אצל קוסמטיקאיות מורשות HL

  מחיר הפילינג 176 ₪ ל-75 גרם.

 8. להלן כתבה על טיפולי פילינג באיבות: בלה גאי, קוסמטיקאית מוסמכת ראשית HL

   

  טיפולי פילינג צוברים בעשורים האחרונים פופולריות רבה. על פי נתוני החברה האמריקאית לניתוחים פלסטיים ואסתטיים, טיפולים אלו נמנים על חמשת הטיפולים האסתטיים המבוקשים ביותר. "נתון זה אינו מפתיע, לאור העובדה שטיפולים אלה נחשבים כיום לאחת השיטות המתקדמות והיעילות ביותר הידועות לחידוש ולהצערת העור", אומרת בלה גאי, קוסמטיקאית מוסמכת ראשית HL ומוסיפה- "טיפולים אלו משיגים תוצאות מרשימות, בפיגמנטציה וכתמי גיל, גוון עור בלתי אחיד, קמטים וקמטוטים, מראה עור עמום ונטול חיות, אקנה, עור מחוספס ונזקי שמש".

  בלה גאי שוטחת בפנינו את שיטות הפילינג הפופולאריות:

  פילינג מכני, אנזימטי וכימי
  השיטות הקיימות לביצוע פילינג כוללות פילינג מכני, אנזימטי וכימי. הפילינג המכני מבוסס לרוב  על חומרים המכילים גרגרים, שיוצרים אפקט מכני של גירוד העור, בעוד שהפילינגים האנזימטיים מבוססים על אנזימים פעילים, אשר ממיסים את החומר הקושר בין תאי העור, ופועלים לפירוק ולהסרה של התאים המתים. הפילינג הכימי מבוסס על רכיבים כימיים – טבעיים או מסונתזים, הפועלים אף הם להמסה ולפירוק.
  טיפולי הפילינג במכון הקוסמטי המוגדרים כבינוניים עד שטחיים, מבוססים על סדרה בת מספר טיפולים ומאפשרים להשיג תוצאות מרשימות בהצערת העור – ללא סיכונים, כאבים ותופעות הלוואי.

   

  פילינג מקצועי וביתי. שילוב טיפולי פילינג ביתיים בשגרת הטיפוח היומיומית לצד הטיפול בתכשירים לניקוי העור, לליחוחו ולהזנתו, מאיץ את תהליך התחדשות העור ומביא להשגת מרקם עור רך ורענן, גוון עור אחיד ומראה בריא, חלק וקורן. תכשירי פילינג ביתיים פועלים על ידי המסת החומר הבין-תאי, ובדרך זו מסירים את תאי העור המתים בשכבת האפידרמיס, ממריצים את מחזור הדם ומגבירים את קצב תחלופת התאים.

  הידע וההבנה המצטברים ממחקרים הובילו בשנים האחרונות לפיתוח תכשירי פילינג מקצועיים וביתיים המבוססים על רכיבים מתקדמים, בעלי מנגנוני פעילות אפקטיביים במיוחד:

  • חומצות אלפא הידרוקסיות – חומצות אלו, שמקורן בפירות, סוכר וחלב, הוגדרו כאחד המרכיבים היעילים ביותר בטיפולי אנטי אייג'ינג ובשיקום נזקי שמש. מנגנון הפעילות העיקרי שלהן הוא באמצעות פירוק והסרה של תאי העור המתים. בנוסף, הם מעודדים את ייצורם של מרכיבים חשובים בעומק העור, בהם קולגן וחומצה היאלורונית.
  • חומצה בטא הידרוקסית (סליצילית) – חומצה זו מחלישה את הקשרים בין תאי העור המתים ומסייעת בקילוף ובחידוש העור.
  • < > – כגון פפאין, ברומליין, סאבטליזין וליפאז, שמפרקים ומסירים את תאי העור המתים. רכיבים אלו משמשים בפילינגים האנזימתיים, ומסייעים לחידוש ולשיפור מרקם העור. < > – מזרז את התחדשות תאי העור, משפר את זרימת הדם ואת אספקת החמצן לעור.

  מיקרו גרגרים – תכשירי פילינג ביתיים המשלבים פעילות מכנית מכילים מיקרו גרגרים עדינים, המנקים את שכבת העור העליונה ומסייעים להסרת התאים המתים ולהחלקת העור.

  נוסף על כל אלו, מכילים תכשירי הפילינג המתקדמים רכיבים פעילים, כגון ויטמין C, המבהיר את העור ופועל כנוגד חמצון עוצמתי; תמצית ענבים, המגנה על סיבי הקולגן ופועלת להאטת הזדקנות העור; חומצות אמינו, הפועלות לתיקון נזקי שמש, וכן תמציות צמחים, ויטמינים ומינרלים חיוניים נוספים. כל אלו מגבירים את אפקט הפילינג בחידוש ובשיקום העור, ובד בבד, מספקים מענה למצבו ולצרכיו הספציפיים.

  חברת הקוסמטיקה המקצועית HL הידועה בזכות תכשירי הפילינג המקצועיים והפעילים שלה בקרב קוסמטיקאיות, משיקה בימים אלה סדרת תכשירי פילינגים מתקדמים לטיפול ביתי. הסדרה כוללת 5 תכשירי פילינג, ביניהם: מיקרו פילינג, אנזימטיק פילינג, ריוויל פילינג, ווייט פילינג וסופרליפט פילינג. תכשירי הפילינג החדשים, מבודלים ברכיבים הפעילים שלהם: חומצות אלפא הידרוקסיות טבעיות המופקות מפירות, אנזימי פפאין וברומליין, חומצות אמינו, ויטמין B3 וויטמין C ובשיטת הפעולה ואופן השימוש. הייחודיות בסדרת הפילינגים הביתית החדשה של HL היא המגוון הרחב וההתאמה הייחודית של התכשירים לצורכי ומצב העור.

  לפרטים נוספים, אתר HLhttp://www.hl-labs.co.il/

   

אודות juli1974

אקדמאית, אמא ל-3, יחצנית מסיבות לשעבר, עוסקת בתחום בקרת פרויקטים
פוסט זה פורסם בקטגוריה Uncategorized. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

אתר זו עושה שימוש ב-Akismet כדי לסנן תגובות זבל. פרטים נוספים אודות איך המידע מהתגובה שלך יעובד.