קולקציית תיקי OUTDOOR REVOLUTION של קל גב

החופש הגדול מתקרב לסופו, פתיחת שנת הלימודים באופק ואנחנו, כמו הרבה הורים שהתעסקו עם הילדים בחופשה, טרם הספקנו לרכוש תיק בית ספר חדש.

זוהי גם התקופה בה סטודנטים מחפשים תיק שישרת אותם בשנת הלימודים באוניברסיטה, שגם היא אמורה להיפתח בקרוב.

קיים מבחר רחב של דגמים בשוק, אבל איזה דגם לבחור? כהורים לילדה שמסיימת יסודי ולא מוכנה ללכת עם "תיקים של תינוקות", אנו מתמודדים עם דילמה נוספת.

לכבוד כל השמחות האלו משיקה חברת קל גב את קולקציית תיקי OUTDOOR REVOLUTION , הנותנת מענה איכותי ואופנתי לכל אחד בהתאמה לצרכיו. הקולקציה מבית "קל גב" עם הפטנט העולמי: עגלה המותאמת למגוון תיקי גב. מחבר ניסתר בתחתית התיק, מחברים ב"קליק" ומקבלים טרול אופנתי על גלגלים. העגלה הופכת להיות חלק אינטגרלי מהתיק ומאפשרת לבחור נשיאה על הגב או על גלגלים, ללא כל מאמץ. לכל תיק תווית הנחיות וכן קוד סריקה.

לאחר שדפדפנו בקטלוג OUTDOOR REVOLUTION המצ"ב בחרנו תיק מקולקציית FREE 30 , המאפשר פירוק והרכבה פשוטים של שני חלקי התיק (בעזרת רוכסן המפריד ביניהם) , לפי צורך המשתמש ולפי עומס הציוד. כך למשל ניתן, ביום בו יש סיור מחוץ לבית הספר, להפריד בין התיקים ולקחת רק את התיק הקטן.

בתמונה הקטנה שלי מדגימה את התיק

בנוסף, התיק מכיל תא מרופד למחשב או טאבלט

התיק מגיע עם 2 תאים מרכזיים גדולים, תא קדמי הכולל ארגונית מובנית, 2 כיסי צד לבקבוקים ו-3 תאים בחזית לארנק, נייד או משקפיים..

מערכת גב מרופדת עשויה רשת

היתרון הנוסף שניתן לרכוש עגלה לתיק בתוספת של 89 ש"ח. גם בחטיבה יש הרבה ספרים ואפשר להתמודד עם סחיבת כבודה בעזרת העגלה שמתחברת בקלות לתיק.

הקולקציה עם הפטנט העולמי: עגלה המותאמת למגוון תיקי גב. מחבר ניסתר בתחתית התיק, מחברים ב"קליק" ומקבלים טרול אופנתי על גלגלים.

העגלה החדשה המותאמת למגוון תיקי גב. בזכות החיבור החכם, העגלה הופכת להיות חלק אינטגרלי עם התיק ומאפשרת לבחור נשיאה על הגב או על גלגלים ללא מאמץ. מצ"ב סרטון הדגמה:

קולקציה במגוון רחב של עיצובים ופתרונות פונקציונאליים בהתאמה כמעט אישית. לכל התיקים מערכת גב איכותית מנדפת זיעה, וכתפיות מרופדות. מרבית התיקים עם תא מוגן ומרופד למחשב נייד ותא נוסף מוגן לטאבלט. התא שמור ומרופד, מוגבה מתחתית התיק להגנה מקסימלית.

אירגונית ותא מובנה ומרופד עבור מדיה הכולל יציאה לאוזניות. מיוצרים מבד עמיד למים.

הקולקציה כוללת 3 קטגוריות שבכל אחת מגוון עיצובים

תיק ניתק 3 אופציות בתיק 1 –  בעזרת רוכסן הניתוק ניתן לנתק בקלות בין שני חלקי התיק.

תיק עם תא למחשב                      

תיק מתרחב עם תא למחשב, בעזרת רוכסן ההרחבה ניתן להגדיל את נפח התיק ולהוסיף תא נוסף, לשימוש בימים עמוסים יותר.

טווח המחירים: 139 ₪ עד 254 ₪

קישור לקולקציית תיקיREVOLUTION   OUTDOOR: https://www.kalgav.net/products/category/80/%D7%AA%D7%99%D7%A7%D7%99-outdoor

תיק טרול עם תא למחשב נייד

יתרונות התיק:

תיק בעל מערכת טרולי איכותית הכוללת ידית טלסקופית וגלגלים איכותיים ועמידים במיוחד | לתיק תא עיקרי גדול ותא פנימי מרופד עבור מחשב וטאבלט. תא נוסף,  תא קדמי עם ארוגנית פנימית מובנית. תא קדמי קטן, 2 תאי צד מרשת אלסטית | רגלית מפלסטיק קשיח בתחתית ליציבות ולהגנה מפני שחיקה | תחתית מבד בליסטי עמיד במיוחד ומגני פינות להגנה מפני שחיקה | בתיק גב כתפיות נסתרות המאפשרות נשיאה על הגב | התיק מיוצר מבד עמיד למים.

בצבעים אופנתיים ועיצובים קלאסיים: כחול פטרול, שחור ואפור, בורדו,  אתני, לבבות, דיסני , ריאל מדריד, הלו קיטי

מחיר מומלץ לצרכן: 349 שח

קישור לדגמים בקולקציה: https://www.kalgav.net/products/category/92/%D7%98%D7%A8%D7%95%D7%9C-junior

קולקציה פורצת גבולות, עם אמירה אופנתית וסגנון כובש, שילוב מושלם של שיק וסטייל בצבעוניות עדכנית ומלבבת, דגמים תוססים לצד דגמים סולידיים. פונקציונאליות, מערכת גב איכותית, וחידושים טכנולוגיים שיחד מביאים לשוק הישראלי פריצת דרך ואמירה אופנתית חדשה. התיקים עם הדפסים גיאומטריים צבעוניים, אתניים, נקודות, כוכבים ופרחים, וינטאג' ניאון ועוד.

הקולקציה נותנת מענה אופנתי עם מערכת גב מותאמת, לנשים שנושאות עימן את המחשב / טאבלט ברוב התיקים תא מרכזי גדול ובו תא מרופד עבור מחשב/ טאבלט. בנוסף תא קידמי עם אירגונית.

מחיר מומלץ לצרכן: 169199 ₪ בהתאמה לדגם.

קישור לקולקציה: https://www.kalgav.net/products/category/81/outdoor-fashion

השנה מיקי מאוס חוגג 90 שנה להיווסדו, לכבוד המאורע ייצרנו בשיתוף עם  דיסני קולקציה של תיקי מיקי מאוס בוגרים ואופנתיים. שמתאימים לכל גיל.

הקולקציה עם הפטנט העולמי: עגלה המותאמת למגוון תיקי גב. מחבר ניסתר בתחתית התיק, מחברים ב"קליק" ומקבלים טרול אופנתי על גלגלים.

מחיר מומלץ לצרכן: 149- 129 ₪ בהתאמה לדגם. 

קולקציה של תיקים אופנתיים קלים במיוחד בעיצוב עכשווי. הקולקציה בצבעוניות מרהיבה ובשלל עיצובים הדפסים: משובצים, פרחוניים, מנומרים, אתניים, פרחוניים, צורות גאומטריות, לבבות, כוכבים, צבעוניים וזוהרים, קלאסיים חלקים עם רוכסן זוהר, שילוב שני צבעים, חלקים ועוד.

מחיר מומלץ לצרכן: 99 ש"ח |

קישור לקולקציה:  https://www.kalgav.net/products/category/82/outdoor-lite

תיק ספורט הכולל תא מרכזי המותאם לאחסון קלסר, תא קדמי ו-2 תאי צד עם רוכסן. התיק בעל ידית נשיאה עליונה, מיוצר מבד עמיד במים. מערכת גב אורתופדית מרופדת. תיקים עם נבחרות הכדורגל והכוכבים: ריאל מדריד, מסי, ברצלונה לוגו וצבעי הקבוצות בשלל עיצובים.

הקולקציה עם הפטנט העולמי: עגלה המותאמת למגוון תיקי גב. מחבר ניסתר בתחתית התיק, מחברים ב"קליק" ומקבלים טרול אופנתי על גלגלים.

מחיר מומלץ לצרכן: 214 ₪ |  קישור לקולקציה :  https://www.kalgav.net/products/category/60/תיקי-כדורגל

קולקציה עשירה של תיקי מחשב: המציעה פתרונות יצירתיים לנשים וגברים בהתאמה לצרכיהם. התיקים עם מיטב השיכלולים, מערכות גב מתקדמות ופתרונות איחסון . שימוש בחומרים וטכנולוגיה מתקדמים  בעיצוב מודרני. בקולקציה תיקי גב, צד או יד. תיקים עם תא מחשב ניתק, המאפשר להפוך אותו לתיק קלאסי. תיקים עם פטנט ה"קליק" חיבור לעגלת נשיאה בעיצוב הייטקי שתהפוך אותו לטרול על גלגלים. אופציית הטרול עם עגלת הנשיאה מבוקשת במיוחד בקרב סטודנטים, אנשי עסקים, מורים, עו"ד ועוד. נשים וגברים כאחד.

הקולקציה עם הפטנט העולמי: עגלה המותאמת למגוון תיקי גב. מחבר ניסתר בתחתית התיק, מחברים ב"קליק" ומקבלים טרול אופנתי על גלגלים.

מחיר מומלץ לצרכן: 169-345 ₪ בהתאמה לדגם.

קישור לקולקציה: https://www.kalgav.net/products/category/83/תיקי-מחשב

המותג המוכר והאהוב NIKE מצטרף לקולקציית החזרה לבית הספר מבית "קל גב" בקולקציה במגוון רחב של צבעים ועיצובים, תיקים בגדלים שונים החל מתיקים לבית הספר היסודי ועד לתיכוניסטים. תיקי מחשב מרופדים עם מערכת גב מותאמת. חלוקה נוחה, כותפות מרופדות ובד עמיד במים.

מחיר מומלץ לצרכן: 149 -249 ₪   בהתאמה לדגם

קישור לקולקציה: https://www.kalgav.net/products/category/146/%D7%AA%D7%99%D7%A7%D7%99-nike

עגלת נשיאה חדשה המותאמת למגוון תיקי הגב של חברת קל גב . בזכות החיבור החכם , העגלה הופכת להיות חלק אינטגרלי עם התיק ומאפשרת לבחור נשיאה על הגב או על גלגלים , ללא כל מאמץ

קולקציית "קל גב" אאוטדור ומרקו פולו נמכרת בחנויות ורשתות התיקים, מכשירי הכתיבה והצעצועים

פרטים נוספים באתר: http://www.kalgav.net

מודעות פרסומת

אודות juli1974

אקדמאית, אמא ל-3, יחצנית מסיבות לשעבר, עוסקת בתחום בקרת פרויקטים
פוסט זה פורסם בקטגוריה Uncategorized. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d בלוגרים אהבו את זה: